5 najlepszych VPN dla Samsung Smart TV (+ Szybkie poradniki instalacyjne) - TechRobot (2024)

5 najlepszych VPN dla Samsung Smart TV (+ Szybkie poradniki instalacyjne) - TechRobot (1)

Oprócz regularnych funkcji telewizora, Smart TV jest zintegrowany z funkcjami internetowymi, które pozwalają użytkownikom przeglądać internet, oglądać zdjęcia oraz streamować muzykę i treści wideo. Telewizory Samsung używają systemu operacyjnego Tizen i są teraz określane jako “Inteligentne”.

Platformy dostępne na Samsung Smart TV obejmują Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, aplikacje Google Play, przeglądarkę Samsung oraz HBO, wśród innych. Ponadto, obecność aplikacji Apple TV na tym Smart TV daje Ci kolejny bonus, na który możesz czekać.

Niektóre platformy dostępne na Samsung Smart TV są objęte cenzurą geograficzną. Co więcej, wiele z nich wymaga nieco ulepszenia, aby zapewnić Ci ostateczne doświadczenie związane ze streamingiem. Możesz skorzystać z sieci VPN, aby ułatwić sobie dostęp do treści.

Ten przewodnik dokładnie recenzuje 7 najlepszych VPN-ów, które zapewniają komfort dzięki najwyższej prywatności, bezpieczeństwu, szybkości i możliwości odblokowywania treści, niezależnie od tego, co robisz na swoim Samsung Smart TV.

Najbardziej Polecane VPNy dla Samsung Smart TV

Istnieje tak wiele opcji VPN do wyboru. Ten przewodnik uwalnia cię od stresu psychicznego, prezentując 7 najlepszych dostawców VPN w świecie cybernetycznym. Mimo że każdy z nich ma swoje specyficzne mocne strony, zostały one potwierdzone jako skuteczne, co najważniejsze, w przypadku telewizorów Samsung.

Ogólnie najlepszy w naszych testach

ExpressVPN

Overall score: 9.8

 • Superszybkie serwery
 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Obsługuje prywatny protokół Lightway
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wypróbuj ExpressVPN

money-back-guarantee

ExpressVPN jest tak świetny, że z łatwością zajmuje pierwsze miejsce na każdej liście. Wydaje się zbyt dobry, by być prawdziwym, ale co najlepsze, jest prawdziwy. Z tym VPN otrzymujesz dostęp do ponad 3,000 superszybkich serwerów w 94 krajach. Serwery w głównych regionach oznaczają, że oglądanie ulubionych odcinków przez Samsung Smart TV nie będzie stanowiło problemu, bez względu na to, gdzie jesteś. ExpressVPN osiąga ten wyczyn, maskując Twój adres IP wirtualnym IP, co udaje Twoją obecność w innym kraju. To daje Ci nieograniczony dostęp do odpowiednich treści.

ExpressVPN jest zawsze najlepszym wyborem ze względu na swoją precyzję i dokładność. Platformy streamingowe takie jak Netflix, Deezer, Spotify, Amazon Prime Video, YouTube i Spotify są dostępne bez ograniczeń z nieograniczoną przepustowością danych. Więc nie musisz martwić się o to, ile masz pozwolenie na streamowanie.

Ta usługa VPN korzysta z polityki No-Log, która promuje anonimowość, dopóki jesteś połączony. Jeśli z jakiegokolwiek powodu stracisz połączenie z VPN, ExpressVPN posiada funkcję “Network Lock” kill switch, która ma za zadanie odłączyć cię od internetu, dopóki nie odzyskasz połączenia z VPN.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, każde kliknięcie jest ważne. VPN korzysta z najlepszej w swojej klasie zaawansowanej technologii szyfrowania standardem Advanced Encryption Standard z kluczami 256-bitowymi. Ponadto, otrzymujesz zaawansowaną funkcję “Split Tunneling”, która pozwala kierować wybrane aplikacje przez usługę VPN. Niezaznaczone aplikacje uzyskują dostęp do internetu bezpośrednio. Na koniec, oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ten schemat pozwoli Ci zażądać zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie w ciągu pierwszych 30 dni subskrypcji.

Ekskluzywna oferta dla czytelników Techrobot: $6.67month (save 49% + Uzyskaj 3 miesiące za darmo)

discount-offer

money-back-guarantee

Najtańsza opcja

NordVPN

Overall score: 9.6

 • Niesamowicie szybkie serwery
 • Doskonałe funkcje bezpieczeństwa
 • Zweryfikowana polityka braku logów
 • Odblokowuje platformy streamingowe

Wypróbuj NordVPN

money-back-guarantee

NordVPN to kolejna doskonała usługa VPN, której możesz bez wahania zaufać. Posiada kilka zaawansowanych i premium funkcji, które czynią jej usługi jednymi z najlepszych na rynku. Ten dostawca VPN dysponuje ponad 5400 błyskawicznie szybkimi serwerami w 59 krajach na całym świecie. Serwery są niezawodne i zoptymalizowane pod kątem streamingu. Z NordVPN otrzymujesz strumienie najwyższej jakości bez ograniczeń prędkości.

NordVPN posiada zaawansowaną funkcję “SmartPlay”, która ma na celu ułatwienie dostępu do treści ograniczonych geograficznie. Funkcja SmartPlay jest wbudowana, więc działa automatycznie, jak tylko połączysz się z dowolnym serwerem NordVPN.

Ponadto, mimo że VPN jest doskonały do streamingu treści, nie kompromituje prywatności i bezpieczeństwa. Jak na premium VPN przystało, NordVPN nie śledzi ani nie rejestruje Twojego ruchu i w rezultacie nie może udostępnić Twoich prywatnych danych. Ponadto, zintegrowany jest mechanizm kill switch, dzięki któremu zostajesz odłączony od internetu, jeśli stracisz połączenie z VPN. Kill switch zapewnia, że Twój stream Hulu, Netflix czy Amazon Prime jest zabezpieczony pod parasolem tego VPN od początku do końca. Te funkcje są połączone, aby promować prywatność na wszystkich frontach.

W trosce o bezpieczeństwo, Twoje prywatne dane są zabezpieczane szyfrowaniem wojskowym. Posiada funkcję Double VPN, która przesyła Twoje dane przez dwa serwery, zapewniając dwa razy silniejsze szyfrowanie. Dla jeszcze większego nacisku na bezpieczeństwo, NordVPN korzysta z The Onion Router (Tor) oraz posiada ochronę przed wyciekiem Domain Name System (DNS). Inną zaawansowaną funkcją NordVPN jest CyberSec. Blokuje ona reklamy, malware oraz próby phishingowe, ograniczając niepotrzebne przerwy podczas streamowania na Twoim Samsung Smart TV.

Najlepsza do łączenia wielu urządzeń

Surfshark

Overall score: 9.5

 • Umożliwia nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń
 • Integruje tryb Stealth
 • Dostępna funkcja Multihop
 • Ponad 3 000 serwerów

Wypróbuj Surfshark

money-back-guarantee

Surfshark posiada serwery w aż 63 krajach, znacznie więcej niż NordVPN. Posiadając ponad 1,700 serwerów w tych krajach, Surfshark jest VPN-em z dość niezawodną liczbą serwerów na jakiekolwiek potrzeby. Te serwery nie są tylko szeroko rozprzestrzenione w 63 krajach; są one również bardzo szybkie. Ten serwer VPN posiada wbudowaną funkcję “NoBorders”, która ułatwia dostęp do pożądanych treści objętych cenzurą. Dzięki tym funkcjom, możesz streamować Deezer, Spotify, Amazon Prime Video, Hulu i Netflix, nie martwiąc się o przerywanie buforowania i wolną prędkość połączenia.

Hakerzy zawsze będą próbować szpiegować cię, czy to w sposób ukierunkowany, czy losowy. Jeśli próbujesz trzymać się z dala od tych przestępców, możesz zaufać Surfshark. Surfshark chroni cię nawet przed rządem i nawet twoim dostawcą usług internetowych. Ta usługa VPN nie może w żaden sposób udostępnić twoich prywatnych danych stronie trzeciej. Dzieje się tak, ponieważ nie śledzi twojej aktywności online. Twój adres IP jest również ukryty w dodatkowym wysiłku, aby zapieczętować twoją prywatność. Aby chronić cię przed potencjalnym szpiegowaniem przez twojego dostawcę usług internetowych (ISP), Surfshark zaimplementował Tryb Kamuflażu.

Szyfrowanie “wszechskuteczne” AES 256-bit zapewnia Ci bezpieczną ochronę. Co więcej, Surfshark posiada zaawansowaną funkcję znaną jako MultiHop. Ta funkcja kieruje Twój ruch przez wiele serwerów, aby wielokrotnie szyfrować Twoje dane. Surfshark używa bezpiecznych protokołów, posiada kill switch, funkcję CleanWeb (blokowanie reklam), Whitelister, prywatny DNS oraz ochronę przed wyciekami. Podsumowując, Surfshark oferuje nieograniczoną przepustowość danych, umożliwiając Ci strumieniowanie i przeglądanie treści na Twoim Samsung TV bez ograniczeń.

Najlepsza oferta: $2.49month (save 79% + 2 miesiące za darmo)

discount-offer

money-back-guarantee

Solidny weteran

HideMyAss

Overall score: 8.5

 • Darmowa wersja próbna usługi
 • Mocne funkcje bezpieczeństwa
 • Szyfrowanie AES 256-bitowe
 • 2,79$/miesiąc (oszczędzasz 75%)

Odwiedź HideMyAss

money-back-guarantee

HMA posiada ponad 1100 serwerów w ponad 190 krajach. Gęstość rozmieszczenia serwerów jest rzadka, ponieważ serwery są szeroko rozłożone na poszczególne regiony. Gęstość rozmieszczenia tych serwerów różni się od tej u ich premium odpowiedników – nie ma ich tak wiele, chociaż posiada serwery w znacznie większej liczbie lokalizacji. Ważne jest, aby wiedzieć, że te serwery są szybkie, stabilne istąd, niezawodnie wydajne.

Ponadto, jeśli chodzi o wydajność, serwery HMA mogą odblokowywać treści ograniczone geograficznie. Również, jak przystało na najlepszą sieć VPN, HMA posiada politykę braku logów, więc nikt poza tobą nie ma dostępu do tego, co robisz, ile danych zużywasz i kiedy przesyłasz dane z urządzenia przez VPN. Otrzymujesz również aktywację kill switcha, jeśli twoje połączenie z VPN zostanie przerwane. Ta sieć VPN posiada funkcję IP Shuffling, która znacznie zwiększa poziom twojej prywatności poprzez losową zmianę twojego IP od czasu do czasu, zgodnie z twoim życzeniem.

Kolejną ważną zaawansowaną funkcją jest Split Tunneling. Pozwala on wybranemu ruchowi na bezpośrednie przesyłanie do sieci, podczas gdy inne dane przesyłane są przez VPN. Wbudowana ochrona przed wyciekami danych oferuje wojskowy standard szyfrowania (AES 256-bit), który jest zaufany do ochrony danych ruchu i połączenia. Otrzymujesz również inne formy ochrony, takie jak ochrona przed atakami rozproszonej odmowy usługi (DDoS). Wreszcie, możesz zoptymalizować swoje urządzenie z VPN tak, aby łączyło się z serwerem w momencie, gdy włączysz dane mobilne lub połączysz się z WiFi. To jest jedna z funkcji, którą otrzymujesz prawie wyłącznie z HMA.

Najlepsza oferta: $2.79month (save 75%)

discount-offer

money-back-guarantee

Najlepszy VPN z darmową wersją

ProtonVPN

Overall score: 9.0

 • Dostępna darmowa wersja
 • Silne funkcje bezpieczeństwa
 • Niezawodna polityka braku logów
 • Zapewnia Perfect Forward Secrecy

Odwiedź ProtonVPN

money-back-guarantee

ProtonVPN ma swoją siedzibę w Szwajcarii. Bycie szwajcarskim VPN jest kluczowym elementem jego pozycji, ponieważ Szwajcaria jest znana z posiadania jednych z najlepszych przepisów dotyczących prywatności. Ten VPN posiada ponad 1000 serwerów rozmieszczonych w 54 krajach. Te serwery oferują wysoką prędkość połączenia i są fantastyczne do celów streamingowych. ProtonVPN jest świetny do streamingu bez ograniczeń, ponieważ dostajesz nieograniczoną przepustowość, aby streamować bez końca.

Jeśli chodzi o dostęp do cenzurowanych treści, ta usługa VPN robi to skutecznie i zapewnia dostęp do różnych platform dostępnych na Twoim Samsung Smart TV. Możesz słuchać nowych albumów na BBC iPlayer, Deezer i Spotify bez przerywania. Ponadto, możesz oglądać swoje ulubione programy na Netflix, Prime Video, Hulu i innych.

Jako szwajcarski VPN, ProtonVPN nie ma żadnych prawnych obowiązków, aby śledzić, przechowywać dane, czy dzielić się Twoimi prywatnymi informacjami. Nazywa się “Prywatny” z pewnego powodu, i ten VPN to rozumie. Ponadto, ProtonVPN ukrywa Twój adres IP poza zasięgiem osób trzecich, które próbują Cię szpiegować i uzyskać dostęp do Twojej prywatności. Ten VPN używa polityki Perfect Forward Secrecy, która zapewnia, że Twoje dane nie zostaną ujawnione, nawet jeśli klucz szyfrowania zostanie skompromitowany po transmisji.

ProtonVPN korzysta z kill switcha i ochrony przed wyciekiem DNS. Zaawansowane funkcje, takie jak funkcja Always-On, sprawiają, że ProtonVPN jest po prostu najlepszym wyborem dla Ciebie. Otrzymujesz również protokoły, które zostały potwierdzone jako bezpieczne oraz szyfrowanie najwyższej klasy w postaci modelu kluczy AES 256-bitowych.

Najlepsza oferta: $4.99month (save 50%)

discount-offer

money-back-guarantee

Najłatwiejszy w użyciu według naszych testów

UltraVPN

Overall score: 0

 • Oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy
 • Nieograniczona przepustowość
 • Tani plan abonamentowy. Począwszy od 6,99$, oszczędzasz 22%

Odwiedź UltraVPN

money-back-guarantee

UltraVPN twierdzi, że może pomóc ci odblokować cały internet. Posiada ponad 1000 ultra-szybkich serwerów w ponad 100 krajach. To właśnie te serwery dają ci dostęp do całej sieci. Są stabilne i są łatwo dostępne do celów streamingowych z zerowym buforowaniem i bez ograniczeń przepustowości.

UltraVPN, jako firma, doskonale rozumie istotę prywatności i bezpieczeństwa. W związku z tym mają kilka polityk i funkcji, które pomagają osiągnąć i utrzymać anonimowy i bezpieczny status. VPN przypisuje twojemu urządzeniu fałszywy adres IP. Ten przypisany adres dominuje nad prawdziwym adresem IP twojego urządzenia, tak że to “nowy” adres umożliwia dostęp do cenzurowanych treści. To również ten adres widzą cyberprzestępcy, chroniąc twój rzeczywisty adres. W dodatkowym wysiłku, aby zabezpieczyć twoje połączenie, UltraVPN nie przechowuje danych o twojej aktywności online, ponieważ takie informacje mogą być użyte do twojej identyfikacji.

Bez względu na to, z jakiej platformy korzystasz na swoim Samsung Smart TV, czy to streaming czy przeglądanie, UltraVPN zapewnia maksymalne zabezpieczenie Twojego połączenia. Szyfruje Twoje dane za pomocą wojskowego szyfrowania AES 256-bit, w rezultacie czego żaden haker nie jest w stanie odszyfrować Twoich danych ruchu. Ponadto, Twoja aktywność jest otoczona wirtualnym Bezpiecznym Firewallem, który zapobiega wyciekom danych lub nawet infiltracji przez cyberprzestępców.

Najlepsza oferta: $2.99month (save 60% + 6 miesięcy za darmo)

discount-offer

money-back-guarantee

Oferuje najlepszą gwarancję zwrotu pieniędzy

CyberGhost

Overall score: 8.8

 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Ponad 7 000 niezawodnych serwerów
 • Ścisła polityka niegenerowania dzienników połączeń
 • Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

Wypróbuj CyberGhost

money-back-guarantee

CyberGhost posiada do 7,000 szybkich serwerów (najwięcej na tej liście) w ponad 90 krajach. To zwiększa zakres opcji, które masz, jeśli chodzi o lokalizacje lub liczbę serwerów.

Możesz zostać namierzony przez hakerów, o ile mają Twój adres IP. Ten VPN nie pozwala na to, ponieważ zasłania Twój adres wirtualnym, sprawiając, że dla hakerów widoczny jest tylko Twój wirtualny adres. Setki innych użytkowników korzystają z tego samego wirtualnego adresu IP co Ty, więc nie możesz zostać w żaden sposób wyodrębniony.

Maskowanie twojego rzeczywistego adresu IP sprawia również, że wydajesz się być w innej lokalizacji (lokalizacja zależy od serwera, do którego się połączysz). Posiadanie “nowej” lokalizacji daje ci dostęp do treści ograniczonych regionalnie, takich jak Netflix, Spotify, YouTube, Channel+ itp. Dzięki CyberGhost możesz w pełni wykorzystać swój Samsung Smart TV bez względu na swoją lokalizację.

Plan prywatności tego VPN-a polega na uczynieniu cię niewidzialnym w internecie. W tym celu stosuje politykę braku logów. Jego zabezpieczenie awaryjne (kill switch) wchodzi w akcję, jeśli z jakiegokolwiek powodu stracisz połączenie z VPN-em. CyberGhost posiada protokoły ochrony przed wyciekami i używa zaawansowanego standardu szyfrowania (Advanced Encryption Standard) z kluczami 256-bitowymi. Jest to określane jako szyfrowanie na poziomie wojskowym i jest niezwykle bezpieczne. Na koniec, CyberGhost używa protokołu “WireGuard®”, który jest połączoną formą protokołów OpenVPN i IKEv2, które mają mocną pozycję w zakresie bezpieczeństwa i szybkości, odpowiednio, aby dać ci absolutnie najlepsze rozwiązanie.

Najlepsza oferta: $1.9month (save 84%)

discount-offer

money-back-guarantee

Na co zwrócić uwagę przed wyborem VPN dla Samsung Smart TV

Musisz wziąć pod uwagę szereg cech, zanim zdecydujesz się na wybór VPN. Nie ma określonej kolejności hierarchii dla tych funkcji, ale niektóre wydają się być ważniejsze od innych. Ogólnie rzecz biorąc, to twoja decyzja. Oto kilka czynników, które warto rozważyć przed wyborem VPN.

Użytkowanie z Samsung Smart TV

Telewizory Samsung używają systemu operacyjnego Tizen. W związku z tym prawdopodobnie nie znajdziesz oprogramowania VPN, które działałoby bezpośrednio na urządzeniu. Z jasnej strony, możesz zainstalować VPN na dowolnym z Twoich urządzeń mobilnych (Android lub iPhone) lub na komputerze i połączyć Smart TV z nim za pomocą WiFi.

Alternatywnie, możesz zainstalować wybrany VPN na routerze i połączyć Smart TV z routerem.

Lokalizacje serwerów

Lokalizacje serwerów VPN decydują o tym, jaką cenzurę może on ominąć. Nie ma jednak powodu do zmartwień, wszystkie VPNy recenzowane tutaj mają serwery we wszystkich głównych regionach objętych cenzurą.

Zdolność do Odblokowywania i Efektywność Streamingu

Dopóki VPN posiada serwery w lokalizacji bez cenzury, może umożliwić dostęp do dowolnych treści dostępnych w tej lokalizacji. Jednak nie wszystkie serwery są zoptymalizowane pod kątem strumieniowania. Niemniej jednak, możesz zaufać, że VPNy wymienione tutaj mają serwery, które są super szybkie i idealne do strumieniowania. Zwróć również uwagę na dostawców, którzy oferują nieograniczoną przepustowość danych. Oferują najlepsze doświadczenie w strumieniowaniu.

Funkcje prywatności i bezpieczeństwa

Jeśli zależy Ci na bezpiecznym połączeniu i zachowaniu anonimowości, powinieneś zwrócić uwagę na te funkcje. Te, które są absolutnie konieczne, to polityka braku logów oraz szyfrowanie wojskowego stopnia.

Zaawansowane funkcje

Zaawansowane funkcje są charakterystyczne dla poszczególnych VPN-ów. Obejmują one NoBorders, DoubleVPN, MultiHop, Whitelister, Split-Tunneling, CyberSec oraz CleanWeb.

Jak skonfigurować VPN dla Samsung Smart TV

Konfiguracja VPN na telewizorze Samsung jest prosta, mimo że bezpośrednia instalacja nie jest możliwa. W zależności od rodzaju systemu operacyjnego, którego używa Smart TV, musisz pobrać VPN na oddzielne urządzenie, a następnie połączyć telewizor z urządzeniem z włączonym VPN.

 1. Subskrybuj: Odwiedź oficjalną stronę internetową wybranego VPN i wybierz plan subskrypcji.
 2. Pobierz i zainstaluj: Pobierz oprogramowanie VPN dla swojego routera. Alternatywnie, możesz zainstalować VPN na urządzeniu z Androidem, iPhone’ie lub PC.
 3. Zarejestruj się: Utwórz konto u dostawcy VPN i zaloguj się.
 4. Wybierz serwer: Przejrzyj interfejs i wybierz serwer według własnego wyboru.
 5. Dostosuj ustawienia i opcje: Przełączaj się między ustawieniami a zaawansowanymi funkcjami według własnych preferencji.
 6. Połącz: Podłącz swój telewizor do routera. Jeśli używasz urządzenia z włączonym VPN, włącz hotspot na urządzeniu i połącz telewizor przez WiFi.
 7. Stream: Uruchom platformę (Netflix, Hulu, Deezer itp.) na swoim Samsung Smart TV i oglądaj bez końca.

Często Zadawane Pytania na Temat Korzystania z Samsung Smart TV z VPNami

Co robić, gdy przy próbie dostępu do aplikacji na moim Samsung Smart TV pojawia się komunikat o błędzie proxy IP?

Jeśli do tego dojdzie, powinieneś użyć alternatywnego serwera VPN, aby zapobiec korzystaniu z proxy IP w aplikacjach na Twoim Samsung Smart TV. Problemy te pojawiają się, ponieważ aplikacje do streamingu rutynowo wykrywają i blokują VPNy. Inną opcją jest użycie samodzielnego serwisu Smart DNS.

Ta usługa pozwala na strumieniowanie treści z prawie każdego miejsca, bez konieczności szyfrowania ruchu internetowego. Co więcej, używanie DNS nie wpływa na Twoją prędkość. Pomaga również pokonać problemy z proxy w aplikacjach do strumieniowania. Niestety, usługi strumieniowe ciągle wyłączają proxy DNS.

Czy telewizory Samsung Smart TV obsługują VPNy?

Odpowiedź brzmi nie. Telewizory Samsung Smart TV oficjalnie nie obsługują VPN-ów. Powodem tego jest fakt, że telewizory Samsunga używają systemu operacyjnego Tizen. Ten system operacyjny nie posiada wbudowanego wsparcia dla VPN-ów. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją jednak metody, aby korzystać z dowolnego oprogramowania VPN na Twoim telewizorze Samsung Smart TV.

Czy mogę używać VPN na moim Samsung Smart TV bez konieczności konfigurowania routera?

Tak, możesz używać dowolnego oprogramowania VPN na swoim telewizorze Samsung Smart TV bez konieczności zmiany ustawień routera. Jest to jednak możliwe tylko w przypadku korzystania z metody wirtualnego routera hotspot.

Czy mogę użyć VPN, aby oglądać w 4K na moim Smart TV?

Tak, korzystając z VPN, który zapewnia najszybsze połączenie internetowe, możesz oglądać w 4K na swoim Smart TV. Wiele firm VPN twierdzi, że są najszybsze, ale tylko nieliczne z nich mogą zapewnić odpowiednią prędkość strumieniowania w 4K.

Czy mogę użyć VPN, aby uzyskać dostęp do platform streamingowych na moim Samsung Smart TV?

Tak, możesz używać VPN do dostępu do aplikacji takich jak Netflix, Amazon Fire TV czy Android TV na inteligentnym telewizorze Samsung. Wszystko, czego potrzebujesz, to VPN, który posiada aplikacje dla tych usług. Inną opcją jest zainstalowanie VPN na routerze. Jednak wymaga to pewnych ręcznych konfiguracji.

Wnioski

Dokładnie przeanalizowaliśmy siedem (7) najlepszych VPN-ów dla Samsung Smart TV w tym poradniku. Mimo że system operacyjny Samsung Smart TV nie obsługuje bezpośredniej instalacji VPN, nie oznacza to, że nie możesz uzyskać dostępu do cenzurowanych treści i pozostać anonimowym podczas przeglądania i streamowania na swoim Smart TV.

5 najlepszych VPN dla Samsung Smart TV (+ Szybkie poradniki instalacyjne) - TechRobot (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Sen. Ignacio Ratke

Last Updated:

Views: 6192

Rating: 4.6 / 5 (56 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Sen. Ignacio Ratke

Birthday: 1999-05-27

Address: Apt. 171 8116 Bailey Via, Roberthaven, GA 58289

Phone: +2585395768220

Job: Lead Liaison

Hobby: Lockpicking, LARPing, Lego building, Lapidary, Macrame, Book restoration, Bodybuilding

Introduction: My name is Sen. Ignacio Ratke, I am a adventurous, zealous, outstanding, agreeable, precious, excited, gifted person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.